Jestem STOMILOWCEM #4 – Maja Maj

  1. Czy zgadzasz się z tym, że treningi w boxie to coś więcej niż rozpiska na tablicy, sztanga, piłka i zadanie do wykonania?

 

Dla mnie na pewno. To sposób na utrzymanie głowy w ryzach. Nic tak nie pomaga na poukładanie i uspokojenie myśli niż porządne poturbowanie ciała :D. To moja mała przyjemność, mój czas w ciągu dnia tylko dla mnie. To codzienne wyzwania, które wywołują dreszczyk podekscytowania zanim zegar zacznie odliczać czas. To kuźnia charakteru. No i oczywiście świetni ludzie, z którymi dzielę tą zajawkę.

  1. Wiemy, że od niedawna jesteś mamą małego Miłosza, czy Twój syn będzie tak jak mama w przyszłości trenował CrossFit?

 

 

Trenował już mieszkając w moim brzuchu, więc mam nadzieję, że urodził się z miłością do crossfitu płynącą w żyłach;) chciałabym tego dla Niego, bo wiem jakie cechy w człowieku potrafi obudzić ten sport, jak potrafi z leniucha (tak jak kiedyś jego mama:D) uczynić kogoś kto tęskni za treningiem kiedy zdarzy się zbyt długa przerwa, jak potrafi obudzić wolę walki, samozaparcie i wiarę w siebie. Na pewno pokaże mu crossfit i będę go motywować jeśli pójdzie tą droga. Jeśli wybierze rosyjski balet to oczywiście jego wybór spotka się z moją pełną aprobatą choć nie obędzie się bez wewnętrznego małego ukłucia żalu;)

 

  1. Wiążesz przyszłość ze startami w CrossFicie, czy coś więcej kreśli się w Twojej ambitnej główce?

Na razie fokusuję się głównie na mojej nowej życiowej roli i powrocie do formy, a niedługo czeka mnie też powrót do życia zawodowego więc pewnie jeszcze przez jakiś okres nadal będę na bakier ze snem i czasem. Ale brakuje mi już  rywalizacji, adrenaliny, odrobiny hardkoru, więc kiedy mój syn pozwoli mi się w końcu trochę wyspać i pobieram się do kupy to pewnie chciałabym trochę powalczyć;)

 

  1. Pewnie i Ciebie dopadają chwile słabości, jak wszystkich – brak motywacji i chęci do czegokolwiek. Jak znajdujesz wtedy siłę i mobilizację do treningu?

 

To tak jakbyś zapytał jak znajduje w sobie motywację do jedzenia czekolady- ja to po prostu uwielbiam a tak serio- kiedy mam taki dzień, że nie chce mi się jak diabli to przywołuję sobie to fantastyczne uczucie, które rozchodzi się po ciele po skończonym treningu. I znów mi się chce.

 

  1. Dokończ zdanie: „CrossFit to dla mnie..”

 

Część życia. Nieodłączna.

 

To jest wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych— Zamówienia nie będą realizowane. Zamknij