18.2 w Stomil CrossFit

Cześć! Tak jak obiecaliśmy przedstawiamy treści przesłane od naszych klubowiczów na temat ich udziału w eliminacjach CrossFit Games.

18.2

Aneta Szymańska

 

18.2 walka ze sobą. Od 48 h dokuczał mi ból 10 w skali 10 stopniowej. Miałam nie podchodzić wcale. Jechałam 60 km z miejsca zamieszkania tylko po to aby kibicować moim z 8.30. Stojąc na puzzlach uświadomiłam sobie ze z tym bolę będę żyć do końca życia i może więcej nie będę miała okazji podejść do Openów… Stanęłam razem z resztą ekipy do wyzwania. Dałam z siebie tyle ile byłam w stanie bo ból blokował mnie przy każdym ruchu. Jakie odczucia? Hm… dobrze ze już po. Jakie wnioski: żadne. Dałam rade i tyle. Żadnych refleksji, obietnic poprawy, analiz. ….. Dziś nie byłam w stanie zrobić nic ponadto co zrobiłam i tyle.

 

Natalia Tulisz

 

Bardzo bałam się tego workautu ponieważ mój przysiad jest średni 😜 , jednak cieszę się ze udało mi się skończyć cześć A 11.9 i w części B zdążyłam zarzucić 50 kg .. szkoda trochę ze zabrakło czasu na druga próbę zarzutu .

CrossFit jest dla mnie sposobem na życie i nie zależnie co myślą inni zawsze będę dawała z siebie wszystko szczególnie na zawodach czy kwalifikacjach, nie szkodzi ze jestem zwykłym zwyklakiem, który nie liczy się klasyfikacji i dla niektórych ma wolne tempo …
Taka jestem i zawsze będę walczyć do końca. 
Pozdro

 

Radek Wilkiewicz

Do 18.2 podchodziłem dwukrotnie. W drugiej próbie udało się poprawić wynik z pierwszej części o 55 sekund więc jestem zadowolony, choć myślę, że potencjał był na wynik poniżej 8 minut. Jednak zabrakło trochę dbałości o detale i zbyt asekuracyjny początek workoutu…. ale ja już tak mam 😉
W cleanie dałem z siebie wszystko i zrobiłem nowy PR. Biorąc pod uwagę moją słabą technikę to wynik 85kg jest dla mnie zadawalający. Tak na marginesie, ciągle brakuje miejsc na zajęcia z ciężarów w boxie 😉 Drogi Kołczu coś trzeba zrobić w tej materii 😉.
Bardzo się cieszę, z kolejnego RX. Fajna zabawa z Openami trwa.
Specjalne podziękowania dla Grzesia za wypaśne koszulki 🙂
Teraz niecierpliwie czekam na ogłoszenie 18.3, myślę że będzie coś na drążku… BMU lub CTB.
Ps. Jakiś Lee Reynolds z Kanady, zrobił niby 18.2 w 3 minuty i 30 sekund. Szkoda, że tego nie nagrał, bo według mnie to niemożliwe 😉
Andrzej Markuszewski 
 Trudno cokolwiek napisać kiedy uważa się, że trening był kompletną klapą. Nic nie poszło po mojej myśli i nic nie mam na swoje usprawiedliwienie. Berpisy przecież zasuwam. Wiem, że jestem w nich dobry… ale… kiedy doszły do tego przysiady… wielu z Was widziało jaki to był dla mnie masakrator. Nie napiszę nic więcej. Żyję nadzieją na bardziej pasujący moim możliwościom trening podczas 18.3. Dla chętnych odsyłam do mojego videobloga. 

 

 

 

Film z treningiem 18.2 z porannej grupy o 8:30

 

 

TABELA NASZYCH STOMILOWCÓW PO 18.2

 

To jest wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych— Zamówienia nie będą realizowane. Zamknij