18.3 w Stomil CrossFit

Jesteśmy na półmetku! Zostały nam już tylko 2 treningi eliminacyjne tegorocznych eliminacji do CrossFit Games. „Trójka” uderzyła z wielką siłą i każdego z nas zderzyła z rzeczywistością CrossFitowych pomysłów organizatorów. Jak co tydzień zapraszamy do przeczytania naszych wrażeń.

18.3

 

Aneta Szymańska

Hej, 18.3 super wod, ułożony tak aby pokazać że moje barki są bardzo słabe 🙂 i pompują się przy skakance 🙂. Całego woda zrobiłam dwa razy: w RX na potrzeby tabeli i skończyłam na 100 DU ponieważ nie zrobię OHS. Drugi raz w wersji skalowanej a zamiast OHS robiłam wykroki ze sztanga nad głową. W czasie się zmieściłam. Najważniejsza dla mnie w dniu dzisiejszym była skakanka! Zrobiłam 100DU w 1:16 ! To dla mnie rekord, pierwszy raz w życiu zrobiłam tak szybko i unbroken 75 od strzała 🙂 Jestem z siebie mega dumna i szczęśliwa.
Natalia Tulisz
 18.3 zakończone . Ogólnie nastawienie do tego workoutu bardzo słabe 😔
kontuzja kolana nie pozwalała o sobie zapomnieć . Du wykańczają …ciężar na OHS zabija . Plan powiedzmy wykonany 🤓
Dzięki Grzegorz za sędziowanie i dziękuje mojej grupie za wsparcie jesteście cudowni 😘
Patryk Chojnacki 
Moje odczucie po 18.3 hmm? WOD pokazał że musisz być wszechstronny w każdym aspekcie. Ciężary, Gimnastyka, Kondycja jeśli któryś z tych elementów zaniedbasz to Open czy też zawody szybko cię zweryfikują w jakim jesteś miejscu. Osobiście Wod uważam za wymagający,ciekawy i większość ćwiczeń jestem w stanie zrobić to Ring Musle Up pokazały że jeszcze dużo pracy przede mną. Ostatecznie postanowiłem że zrobię wersje scaled z którą nie będę miał problemu i ukończyć trening w czasie. Mimo że jestem ,,Competitors” to korona z głowy mi nie spadła że musiałem zeskalować trening.To znak że trzeba pracować nad swoimi słabymi stronami. Czasami lepiej jest zrobić krok w tył by później zrobić dwa mocne do przodu.

 

Andrzej Markuszewski

Moja droga w sporcie jakim jest CrossFit jest bardzo krótka. Eliminacje pomogły mi zrobić nowe ćwiczenia, osiągnąć lepsze czasy niż na treningach… do czasu kiedy pojawiła się skakanka i Double-unders. Zwyczajnie nie mogę się nauczyć podwójnej skakanki na tyle by skakać je w ciągu. Potrafiąc OHS, RMU i BMU z wielkim bólem musiałem odpuścić próby sił w RX. Skalowany zaś trening pozwolił zrobić bardzo dobry czas jak na własne umiejętności. Pozostaje pokornie zwiesić głowę i poświęcić więcej czasu na naukę DU. Jak ostatnio tak i dzisiaj zapraszam do mojego vloga.

 

TABELA NASZYCH STOMILOWCÓW PO 18.3

Już dzisiaj w nocy czeka nas ogłoszenie 18.4. Chyba wszyscy jesteśmy ciekawi co dla nas przygotowano.

To jest wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych— Zamówienia nie będą realizowane. Zamknij