18.5 w Stomil CrossFit

To już jest koniec… nasze zmagania pozostawiły po sobie wiele bólu w mięśniach i hektolitry wylanego potu na puzzle naszego boxa. Stomil CrossFit to ludzie, którzy nie odpuszczają i wszyscy z zapisanych do eliminacji Openowskich dotrwali od 1 do 5 treningu.

18.5

Aneta Szymańska

Openy, openy i po openach… Dla mnie na tym etapie moich umiejętności to nie sprawdzian nad czym trzeba popracować, a walka o przetrwanie! Myślę że wyszłam z tarcza , a nie na tarczy. Dałam z siebie tyle co mogłam, podeszłam do nich poważnie i z ambicja. Chciałam w podsumowaniu napisać , ze dedykuje openy tym wszystkim co ze mnie drwili, śmiali się, podszeptywali pod nosem negatywne komentarze , mówili wprost że nie dam rady, że mam przerost formy nad traścią, ze ciężar mnie dobija ( udaje że tego nie słyszę i nie widzę ) – NIE nie napisze tego! Dedykuje swój występ w openach SOBIE. Tak sobie i wszystkim tym, którzy cierpią na jakieś dysfunkcję, tym którzy sa chorzy a siedzą zamknięci w domach, tym którzy są niedowartościowani, tym którzy nie wierzą w siebie i swoje możliwości. Zanim odważyłam się w szatni powiedzieć o swojej chorobie wiedziały o niej 3 osoby. Wiecie że 7 lat temu zginęła moja najmłodsza córka w wypadku samochodowym, którym byłam kierowcą. Po tym wszystkim, kiedy organizm był osłabiony przyplątało się stado chorób i wyszły na jaw te ukryte, wrodzone . Sparaliżowało mi nogi. Ręce nie miały siły podnosić kawy do ust. Ze schodów z sypialni zjeżdżałam na dupie, miałam wrażenie że zanikają mi powoli wszystkie mięśnie, a ból był tak silny, że chciałam walnąć głową w ścianę baranka, aby na chwile bolało inaczej. Z racji tragedii rodzinnej zaszufladkowano mnie w zakładke „depresja” i olewano moje narastające objawy . Nie poddałam się, wymusiłam na lekarzu skierowania do wszystkich oddziałów szpitalnych w Grudziądzu. Diagnoza: Hashimoto, toksokaroza oczna, bolerioza i stwardnienie rozsiane. Tak mam SM. Dla mnie sam CrossFit to powrót do życia , a udział w openach swojego rodzaju walka , która wygrałam . Nie interesuje mnie że nie jestem na tyle wysoko w tabelach , aby rozmawiać ze mną poważnie na ten temat. Że nie znam wszystkich nazw ćwiczeń w CrossFicie, że nie potrafię ich wykonać bo za krótko ćwiczę i jestem za słaba , a niektórych już nie ma szans aby się w ogóle nauczyć. Mam w dupie zdanie osób trzecich, które nie znając mojej historii oceniają mnie negatywnie. Zakładam świetną maskę z uśmiechem, udaje wariata i nie zwracam uwagi na resztę świata. Nie marnuje życia na pierdoły , a otaczam się tylko szczerymi ludźmi , na których mogę zawsze liczyć i mogę nazwać ich swoimi przyjaciółmi. Czy podejdę do openów za rok? Jak zdrowie pozwoli to tak Czy jestem zadowolona z tego, że odważyłam się w tym roku? tak i nawet nie wypadłam najgorzej. Ze wszystkich boxów zalogowanych w WOD GURU w kategorii masters 35 + mam trzecia pozycje wśród kobiet , dla mnie to sukces. Gratuluje wszystkim , którzy podchodzili do openów zarówno dla dla reeboka jak i dla siebie samych. Szacun i ogromne gratki! Do zobaczenia na puzzlach.

Szczególne podziękowania dla:
Natalia Tulisz,
Marzena Czarkowska,
Ewa Strzelczyk,
Justyna Pleskot,
Tomasz Pleskot,
Marcin Błędowski,
Lukasz Zieliński,
Magdalena Rzepkowska,
Diabolo Barlok,
Stomil Crossit za udostępnienie sali do trenowania.

Natalia Tulisz

Zakończyły się moje już czwarte zmagania z kwalifikacjami Crossfit Open Games 5 tygodni i 5 bardzo wymagających workoutów,które odsłoniły moje braki i pokazały ze crossfit cały czas się rozwija , a poziom trudności podnosi z roku na rok . Bardzo chciałam serdecznie podziękować osobą które trzymały za mnie kciuki ✊🏻Wasza wiara dodawała mi skrzydeł w szczególności kiedy przyszły chwile zwątpienia . Dziękuje #stomilcrossfit za możliwość zrobienia treningów i udostępnienie mi sprzętu oraz dziękuje Grzegorzowi Jasińskemu za konstruktywne podpowiedzi trenerskie .

8:30
Justyna Pleskot,
Ewa Strzelczyk,
Marzena Czarkowska,
Marcin Błędowski,
Łukasz Zieliński,
Aneta Szymańska,
Magda Rzepkowska,
Diabolo Balrok, ( Tomasz Pleskot jesteś ale cię nie ma 😂 ) w Was jest siła i moc którą ja mam w sobie 😘 obiecuje się nie poddawać . Za rok będę już w innej kategorii może tam powalczę o pierwsza 100 w Europie 😂 Pozdro

Radek Wilkiewicz

WOD 18.5 – jak dla mnie bez większej historii. Zrobiłem jedno podejście. Thrusters z 45 kg to już spore wyzwanie, ale dałem radę. Chest2Bar nawet mi wychodzą więc zrobiłem workout w RX. Poszło nawet nieźle jak na moje możliwości i jestem zadowolony. Udział w CF Open Games jeszcze dobitniej pokazał mi jaka przepaść w poziomie sportowym dzieli zawodników z czołówki światowej, czy nawet polskiej, a takimi amatorami jak ja. Kilka razy zarzekałem się po ogłoszeniu kolejnych, tegorocznych workoutów, że są one nie do zrobienia w podanym czasie, co potem okazywało się nieprawdą. Dało się :-). To był mój debiut w tym crossfitowym święcie, więc teraz już będzie z górki ;-). Moim faworytem do wygrania CF Games jest Matt Fraser, który chyba nie ma słabych stron. To po prostu Dzik 😉 Dziękuję wszystkim Stomilowcom za wspólną zabawę, potreningowe rozmowy, dyskusje, porównywanie wyników a Kołczowi za wiele cennych rad. Teraz pora trenować do CF Open Games 2019.

Andrzej Markuszewski

Na wstępie chciałbym wszystkim, którzy przez ostatnie pięć tygodni zechcieli współtworzyć tego Openowskiego boga podziękować. Dziękuję Wam za poświęcenie czasu i przesyłanie do mnie materiałów. Dzięki naszej wspólnej pracy stworzyliśmy swojego rodzaju pamiątkę, do której po czasie będziemy mogli wracać i przypominać sobie nasze zmagania z OPEN CrossFit.

Moja przygoda z tymi eliminacjami to przede wszystkim świetna zabawa i nauczenie się nowych rzeczy. Sportowe zmagania, przemyślenia jak rozgryźć dany WOD, próby, w końcu nagrywane vlogi.

Wszystko to zwiększyło moje zainteresowanie CrossFitem i spowodowało chęć rywalizacji w tym sporcie. Należy i z chęcią to zrobię, podziękować comperitorsom i trenerowi Grzegorzowi za wspólne harce na sali podczas kolejnych eliminacyjnych Workout-ów. Piona Dziki! Jak już ktoś napisał, a mi się to zdanie bardzo podoba: „open 2019 rozpoczyna się już dziś” Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za czytanie naszych wpisów.

Ostateczna tabela Stomilowców:

To jest wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych— Zamówienia nie będą realizowane. Zamknij